Użytkownicy online: 6

Waluta:

REGULAMIN


Sklep internetowy: http://www.elmax-alarmy.pl/ jest własnością firmy: ELMAX PPHU Piotr Chądzyński ul. Dobra 10, 90-030 Łódź, 
Nip 727-001-31-57, Regon 470018183. Powyższe dane można zweryfikować na stronie GUS.

Gwarantujemy wysoką jakość sprzedawanych produktów. Gdyby jednak nie spełniała ona Państwa oczekiwań
mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik weszła w posiadanie rzeczy.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji wysyłając do nas oświadczenie (uwaga: na podstawie Art. 30. 3. - nasza firma nie udostępnia opcji złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy drogą elektroniczną). Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem (nasz adres :ELMAX, ul. Dobra 10 , 90-030 Łódź). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymamy zwrot towaru. 
W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy, Kupujący powinien odesłać przesyłkę niezwłocznie, należycie zapakowaną. Towar prosimy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz z paragonem. UWAGA: zgodnie z Art. 34. 4. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszt przesyłki pokrywa kupujący. Z powyższego prawa zwrotu mogą skorzystać Konsumenci. 
Cytowana powyżej ustawa nie dotyczy Przedsiębiorców (zakup potwierdzony Fakturą VAT). 
Pobierz - formularz odstąpienia od umowy  

SZANUJEMY TWOJĄ PRYWATNOŚĆ.
Twoje dane osobowe chronione są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Nie sprzedajemy, nie udostępniamy osobom trzecim danych klientów naszego SKLEPU.
Każdy użytkownik ma prawo do wglądu, poprawienia oraz usunięcia swoich danych.

CENY
  1. Ceny podane w sklepie obowiązują po złożeniu zamówienia ze strony sklepu.
  2. Przy zakupie jednorazowy powyżej 1000,- netto - udzielamy 5 % rabatu.
  3. Przy zakupie jednorazowy powyżej 2000,- netto - ceny ustalamy indywidualnie.

WYSYŁKA
  1. Zamówienie należy potwierdzić - klikając odpowiedni link w wiadomości która zostanie wysłana na Państwa skrzynkę e'mail (przesyłki za pobraniem nie będą realizowane bez potwierdzenia).
  2. Zamówienia złożone do godz. 11.30 będą realizowane w dniu zamówienia.
  3. Zamówiony towar wysyłamy firmą kurierską (ewentualnie paczki o wartości do 200,- i wadze do 1 kg. - Pocztą lub paczkomatami inPost).


KOSZT   WYSYŁKI:
  1. 14,- Kurier  - płatność 'z góry' (+6,- opcja za pobraniem) - dostawa 1 dzień roboczy.
  2. Wysyłkę PP chwilowo wstrzmujemy! 14,- Poczta Pocztex48 - płatność 'z góry' (+3,- opcja za pobraniem) - dostawa 2-3 dni robocze. 
  3. 14,- inPost paczkomaty - płatność z góry (brak opcji za pobraniem) - dostawa 1-2 dni robocze. 
      Koniecznie należy podać  kod i adres  paczkomatu oraz numer komórkowy -   Wybierz Paczkomat - KLIKNIJ TUTAJ - https://inpost.pl/znajdz-paczkomat      
  4. 0,- odbiór osobisty.

zadaj pytanie..  wyślij wiadomość E-mail
.
.